Erbe della Notte Activ

L1,560

Ka stok

In Stock

SKU: 10155

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes 100% natyral me ekstrakte bimore të Pasiflora, Valeriana, Escolzia dhe Biankospino që përmirësojnë cilësinë e gjumit; eleminojnë shqetësimet e fjetjes dhe  sigurojnë një gjumë të thellë dhe të rehatshëm. Biankospino dhe Pasiflora nxisin relaksimin dhe mirëqënien mendore në rast stresi.

Naturcaps përbëhen nga fibra bimore totalisht naturale tepës (tapioca) fermentuar; pa ngjyrues artificiale lehtesisht e tretshme nga trakti gastro-intestinal dhe e përshtatshme për veganët.

 

Produkt Vegan

perdorimi

2 kapsula në ditë, mundësisht në darkë para se të shtriheni për të fjetur.

paketimi

50 kapsula x 620 mg

perberesit

Valeriana e.s. tit. 0,42% 300 mg
Escolzia e.s. tit. 0,5% 200 mg
Passiflora e.s. tit. 3-4% 300 mg
Biancospino 100 mg

nuk permban

Ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, produkte peshku, gluten, laktozë, OMG, ëmbëlsues, sheqer.