Relaxerbe naturcaps

L1,100

Ka stok

In Stock

SKU: 0947

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me ekstrakte bimore, magnez, L-teaninë (aminoacid i cili gjendet tek gjethet e cajit jeshil). Antistres bimor për mirëqenien psiko-fizike. Nxit relaksimin fizik dhe mental, lehtëson ankthin, rregullon ritmin kardiak, shqetësimet e gjumit, stresin akut.
Magnezi kontribuon në funksionin normal të sistemit nervor. Melisa favorizon relaksimin, përmirëson gjendjen emocionale dhe humorin. Luppolo dhe Lavanda ndihmojnë në qetësimin psikologjik në situata të ndryshme stresuese.

Produkt Vegan

perdorimi

2 kapsula në ditë të shoqëruara me shumë ujë, një në mëngjes dhe një para orarit të pasdites.

paketimi

30 x 500 mg

permbajtja

Gjethe nga Melissa e.s. tit. min. 7% 100 mg
Lëvore nga Magnolia e.s. tit. min. 2% 100 mg
L-Teaninë 100 mg
Magnez Magnez 100 mg
Luppolo boce e.s. tit. 0,1% 60 mg
Lavandë e.s. 4/1  40 mg

nuk permban

Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.