Aparat tensioni- MobileRAPID WRIST

L6,200

Ka stok

In Stock

SKU: 10955

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Aparat tensioni dixhital dhe elektronik, i cili ben matjen  ne zonen e kycit te dores si dhe sinkronizohet me smarphone-in tuaj. Shume i lehte dhe praktik per tu perdorur, i pershtatshem per tu marr me vete ne pune apo me pushime. Aparati ben jo vetem monitorimin e tensionit tuaj, por ju lejon gjithashtu monitorimin e tij nga smartphone-i juaj.

specifikime

  • Ka nje madhesi kompakte dhe nje disajn ergonomik, qe jane karakteristike per DLS (Design Language Solution). Teknologjia RAPID-TECH ben te mundur matjen e tensionit shpejt dhe thjesht. Ekrani i madh i monitorit ju lejon te lexoni lehte te dhenat edhe ne vende me pak drite. Ju lajmeron ne rast te rrahjeve te crregullta te zemres, si dhe ruan matjet e kryera ne nje grafik.

  • MOBILE RAPID WRIST memorizon 180 matje te ndara ne dy sektore.

  • E fundit, por jo me pak e rendesishmja fale programit PIC HEALTH STATION APP, mund te beni konvertimin e te dhenave tuaja ne nje diagram lehtesisht te kuptueshme tek smartphone juaj, te cilen mund ta ndani me mjekun tuaj vetem me nje e-mail.

  • Aparati vjen me nje cante shume praktike qe ju lejon ta merrni me vete kudo qe shkoni, me dy bateri AAA brenda, gati per tu perdorur ne cdo moment. Ka garanci 5 vjecare