Bagnoschiuma Monoi

L2,200

Ka stok

In Stock

SKU: 1464

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo e pasur me ekstrakte te mullages dhe te kamomilit me efekt qetesues, ndersa ekstraktet e likuirices ndihmojne ne ruajtjen e ngjyres per shume gjate. Aroma e monoit do te bej te ndjeni sikur jeni me pushime edhe kur ju te ktheheni ne shtepi.

I testuar per nikelin, me arome hipoalergjike.

PAKETIMI

500 ml