Caffe Verde 500 mg

L1,750

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2162

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Një aleat i rëndësishëm për dietat e dobësimit, i cili ndihmon organizmin për të djegur yndyrnat dhe për të gjetur peshën e duhur në mënyrë natyrale. Suplement ushqyes me bazë kafe jeshile (formulë e përqëndruar 500 mg), është një zgjidhje natyrale për menaxhimin e peshës trupore, në gjëndje të stimulojë metabolizmin energjitik të organizmit.

Kafja jeshile është një përbërës natyral i pasur me benefite për organizmin në gjëndje të stimulojë humbjen e peshës. Falë përqëndrimit të lartë në kafeinë stimulon metabolizmin energjitik qelizor dhe djeg një sasi të konsiderueshme kalorish. Përmban shumë proteina dhe aminoacide të cilat kanë veprim tonifikues për indet e organizmit, omega 3, 6 dhe vitamina B kanë veprim antioksidant kundër radikaleve të lira.

Produkt Vegan

perdorimi

1 tableta 2 herë në ditë të shoqëruara me shumë ujë.

paketimi

60 tableta x 800 mg

permban

Caffè Verde e.s.1000 mg

nuk permban

Aroma artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, produkte qumështi, OMG, sheqer