DEFENCE HYDRA5 BB SILKY CREAM MEDIUM

L2,200

Ka stok

In Stock

SKU: 9965

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem hidratues me nuace te mesme, SPF 15, i pershtatshem per te gjitha llojet e lekurave.

Perdorimi

Aplikojeni ne mengjes pas pastrimit te lekures.

permban

DetoxHyal5: Kombinim i vecante i bimeve me veti detoksifikuese dhe acidit hialuronik. Ky kombinim hidraton, forcon mekanizmat mbrojtes te lekures dhe mbron nga stresi oksidativ.

Ekstrakti i kuq Cistus: Lufton radikalet e lira.

Ekstrakti Gynostemma: Forcon funksionin barriere te lekures.

Acidi Hialuronik ne 5 forma molekulare: Fale peshave te ndryshme molekulare ofron nje nivel te larte te hidratimi ne te gjitha shtresat e epidermes.

Ekstrakti i gjethes se ullirit: I pasur me polifenole, parandalon demtimin oksidativ dhe dehidratimin e lekures.

perdorimi

Aplikojeni ne mengjes pas pastrimit te lekures.

paketimi

40 ml