DEFENCE MIST PROTECTIVE FACE SPRAY SPF 30

L1,700

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10761

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Spraj shume i lehte me filter mbrojtes SPF 30, i cili krijon nje film te padukshem qe hidraton dhe mbron lekuren e fytyres nga agresoret e jashtem: rrezatimi UV, ndotesit, drita blu.

permban

Perberesit aktiv global kunder ndotjes: Kompleksi i derivuar permban perberes aktiv nga orizi, orizi i kuq dhe orizi i zi. Lufton radikalet e lira, duke mbrojtur lekuren nga ndotesit urban dhe drita blu e emetuar nga pajisjet elektronike.

Patenta Beta-Glukan/L-Carnitine: Forcon lekuren, duke fuqizuar mbrojtjen e saj natyrale.

Vitamina B5 (panthenol): Hidraton dhe mbron lekuren.

Vitamina E: Veti antioksiduese.

perdorimi

Tundeni mire para perdorimit, mbyllni syte dhe gojen dhe sperkateni ne fytyre me nje distance prej 20 cm.

paketimi

75 ml