L-OptiZinc 30 mg Veg Capsules

L1,500

Ka stok

In Stock

SKU: 12332

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suport për sistemin imunitar dhe funksionin e enzimave.

L-OptiZinc® është një formë e zinkut e bashkuar me aminoacidin metioninë. Kërkimet kanë treguar se ky produkt absorbohet dhe qëndron më mirë në krahasim me disa forma të tjera të testuara të zinkut.* -Formë e biodisponueshme -Me bakër

perdorimi

1 kapsulë çdo ditë.

paketimi

100 kapsula

perberesit

Permbajtja Sasia per dozim Sasia % së vlerës ditore
Zinku (nga 170 mg L-OptiZinc® Monometionine) 30 mg 273 %
Bakri (nga 3 mg Chelate Amino Acid bakri) 0.3 mg 33 %

perberes te tjere

Miell orizi

Hipromelozë (kapsulë celuloze)

Acid stearik (origjinë bimore)