MAGIC SPHERES “VITAGLOW C” 50 ML

L4,400

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10212

Pershkrimi i produktit

Serum në trajtën e perlave me vitaminë C dhe ekstrakte bimore që kur aplikohet në lëkurë përhapet në trajtën e emulsionit. Uniformizon ngjyrën e lëkurës dhe redukton pigmentimin dhe njollat e moshës. Parandalon krijimin e njollave te reja. Mbron lekuren nga demtimet e shkaktuara nga rrezet UV. Mbron lekuren nga demet e shkaktuara nga ndotja. Ushtron efekt hidratues dhe lifting.