Magnesium Inflatable Footbath

L1,470

Ka stok

In Stock

SKU: 10639

Pershkrimi i produktit

Magnesium Inflatable Footbath është krijuar me dizajn inovativ dhe në mënyrë ergonomike për komoditet dhe lehtësi në përdorim. Këmbët janë një pjesë e trupit me aftësi optimale përthithëse dhe si rrjedhoje kjo është metodë ideale për rritur nivelin e magnezit në trup.  Ideale pas stërvitjes për të ndihmuar në c’tensionimin dhe detoksifikimin e muskujve, por jo vetëm, Magnesium Inflatable Footbath mund të sjellë luksin e një trajtimi si në SPA në rehatinë e shtëpisë tuaj.

 

perdorimi

Mbusheni vaskën me ujë të ngrohtë në vijën maksimale (rreth 5L) dhe shtoni një sasi nga MagnesiumOil Soak ose Magnesium Flakes. Pasi ta keni përgatitur fusni këmbët në të dhe relaksohuni për 20 minuta ose për sa kohë të dëshironi. Valvolat mund të fryhen me gojë ose pompë dore.