Omega 3 A.C.

L2,660

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2540

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me origjinë 100% natyrale që përmban vaj të përqëndruar nga peshqit blu (nga oqeani paqësor), i pasur me acide yndyrore të ngopura Omega 3 dhe vitaminë E të cilat janë në gjëndje të përmirësojnë qarkullimin e gjakut dhe të normalizojnë nivelin e yndyrnave.

perdorimi

2-4 kapsula në ditë të shoqëruara me shumë ujë.

paketimi

60 kapsula x 1500 mg

permban

Vaj të përqëndruar nga peshqit blu 4,6 g
Vitamina E 36 mg

nuk permban

Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer