NUTRACEUTICAL IMMU DETOX FOOD SUPPLEMENT

L2,900

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11806

Pershkrimi i produktit

  • Lufton stresin oksidativ.
  • Forcon systemin imunitar.
  • Lufton lodhjen dhe këputjen
  • Suplement ushqimor me Haematococcus pluvialis , titruar në astaxantinë me efekt antioksidantë. Vitamina C dhe D mbrojnë qelizat nga stresi oksidativ. Vitamina C kontribon në formimin normal të kolagjenit të lëkurës. Vitamina B12 dhe D kontribojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar. Acidi folik dhe vitamina B6 reduktojnë lodhjen.

paketmi

60 kapsula

perdorimi

Rekomandohet të konsumoni 2 kapsula në ditë me një gotë ujë.

permban

  • Astaxantinë: Karotenoid i mikroalgave Hematococcus pluvialis. Ka efekt të fuqishëm antioksidantë, lufton radikalet e lira dhe mbron nga dëmet e shkaktuara nga rrezet UV.
  • Vitamina C ndihmon në sintezën e kolagjenit.
  • Vitamina E mbron organizmin nga stresi oksidativ.
  • Vitamina B12 dhe Vitamina D kontribojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar.
  • Acid folik dhe vitamine B6 reduktojnë lodhjen.
  • Pa gluten. Pa laktozë.