Profumo Indaco

L5,950

Ka stok

In Stock

SKU: 10499

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ndihuni elegant dhe plot vetebesim me aromen mesdhetare te Indaco.

 

permban

Kombinim nga lulet e selvise, te misrit, zambakut, limonit dhe jaseminit.

paketimi

100 ml