REPLACEMENT HANDLE (Doreze per paterica) Opti-Comf

L700

Ka stok

In Stock

SKU: 2983

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Doreze rezerve per patericat OPTI-COMFORT. Nuk jane te rreshqitshme. Doreza eshte me vrima per te lejuar qarkullimin e ajrit dhe parandaluar mbi nxehjen. Pa ftalate, pa lateks.