Rollator With 4 Wheels (Paterica me 4 rrota)

L19,150

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1851

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Paterice mbeshtetese me 4 rrota, me frena dhe nje shporte per te vendosur gjera. Lartesia pershtatet sipas nevojes.