Slender Chai Tea

L970

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10803

Pershkrimi i produktit

Perzierje caji me shije te forte nga caji zi, Garcinia cambogia dhe ereza.

NOW® Slender Chai tea është një përzierje me caj të zi, Garcinia cambogia dhe erëza si cardamom, kanellë, xhixher dhe bimë të tjera. Ky caj është i shijshëm dhe ju mban me energji gjatë ditës, për më tepër është miku me i mirë i dietës tuaj!  Pa ngjyrues artificiale, sheqer dhe konservues, GMO.

perdorimi

Vendosni 1 bustinë caji në 200 ml ujë të valuar dhe lëreni të ziej për 4-6 minuta. Për rezultate optimale konsumoni 3-4 filxhanë caji në ditë.

paketimi

24 bustina

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Kalori 0 Kalori 0
Totali yndyrnave 0 g 0% Totali Karbohidrateve 0 g 0%
Natrium 0 mg 0% Proteina 0 g

perberesit

Gjethe caji të zi, Erëza (Rrënjë xhinxher, fara Cardamom, kanellë, fara piperi të zi), ekstrakt nga fruta Garcinia Cambogia.