TRIDERM BABY & KID FIRST CUDDLES OIL

L1,350

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2793

Pershkrimi i produktit

Vaj hidratues dhe mbrojtes per lekuren e foshnjave dhe femijeve, qeteson kruajtjen dhe skuqjen e lekures.

permban

Vaj Jojoba: Vaj vegjetal qe formon nje film mbrojtes lipidik mbi lekure dhe zvogelon humbjen natyrale te ujit. Ka nje efekt zbutes.

Vitamine  E: Vepron si antioksidant.

Alpha-bisabolol dhe kamomil: Sigurojne nje efekt qetesues dhe parandalojne acarimin.

Polideken i hidrogjenizuar: Kryen nje veprim hidratues, duke zvogeluar deskuamimin. Tolerohet mire nga lekura.

perdorimi

Rekomandohet te aplikohet pas dushit duke e masazhuar butesisht.

paketimi

100 ml