TRIDERM DERMOMILK CLEANSER

L1,400

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2127

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Pastrues ne trajte qumeshti, i pershtatshem per lekurat e skuqura e te irrituara te bebeve, femijeve dhe te rriturve. Pastron lekuren butesisht duke e lene ate te bute e te hidratuar.

-Nuk ka nevoje per shpelarje.

-Praktik per tu marr me vete ne udhetim.

 

permban

Vaj mineral: zbut dhe mbron lekuren.

Glicerine: qeteson dhe hidraton lekuren.

Agjent kondecionues: formojne nje barriere mbrojtese duke mbrojtur keshtu lekuren.

perdorimi

Aplikoni produktin me nje pambuk ne lekure dhe masazhojeni butesisht. Sasine e teper hiqeni me nje picete te thate.

paketimi

200 ml