Soft Cleansing Mousse

€17.25
Shkumë për pastrim delikat dhe të plotë të lëkurës së ndjeshme.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11779

Shkumë e butë me pH-neutral 5,5 për pastrimin e fytyrës, e pasur me alantoin, e cila zbut lëkurën e irrituar dhe lufton skuqjen e lëkurës. Tekstura e lehtë pastron butësisht lëkurën e ndjeshme pa e stresuar atë në mënyrë të panevojshme. Ideal për pastrimin e lëkurave shumë të ndjeshme.

Përdorimi:

Cdo mëngjes dhe mbrëmje, merrni një sasi të vogël shkumë (2-3 pompa) dhe përhapeni me lëvizje rrethore në fytyrë, qafë dhe dekolte. Më pas shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët dhe më pas aplikoni tonikun.

Paketimi: 150 ml

Përbërësit:

Alantoin: qetëson lëkurën e irrituar dhe parandalon skuqjen.

Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252

Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitLares, tonik, skrab
Sipas LinjaveJanssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.