Aloe Fresh Collutorio whitening

L850

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10586

Pershkrimi i produktit

Falë ujit të oksigjenuar dhe Cetraria islandica parandalon zverdhjen e dhëmbëve, formimin e gurëzave, dëmtimet e dhëmbëve dhe halitozën pa ndikuar tek smalti. Ekstrakti i farave të grejpfrutit dhe xylitol parandalojnë shumimin bakterial, ndërsa Aloe Vera qetëson mukozat dhe gingivat.

 

perdorimi

Mbushni një gjysëm mase dhe shpërlani gojën për 30 sekonda para ose pas larjes së dhëmbëve. Në fund nxirreni dhe shpërlani gojën me ujë.

paketimi

500 ml

perberesit

Xylitol

Aloe Vera

Qitro

Ujë I oksigjenuar

Cetraria islandica

 

nuk permban

Flor, paraben, sakarinë, SLS dhe SLES