XyliWhite Coconut Oil Toothpaste Gel

L1,100

Ka stok

In Stock

SKU: 10926

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Pastë për dhëmbët pa flor e cila përdor xylitol si përbërin kryesor.

 

specifikime

  • Pastron dhe zbardhon
  • E formuluar me përbërësit më të pastër
  • Përmban 25% Xylitol, në nivelet më të larta
  • Me shije të freskët mente
  • Formulë vegane/vegjetariane
  • Për fëmijë dhe të rritur

perdorimi

Nga 2 vjec e sipër: Aplikoni pastën në furcën tuaj dhe lani dhëmbët 2 herë në ditë ose sic indikohet nga dentistijuaj.

permban

Xylitol (25%), Papain

paketimi

181 g