XyliWhite Platinum Toothpaste Gel with Baking Soda

L1,090

Ka stok

In Stock

SKU: 10847

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Paste per dhembet pa flor e cila perdor xylitol si perberin kryesor.

specifikime

  • Pastron dhe zbardhon
  • E formuluar me përbërësit më të pastër
  • Me fuqi zbardhuese nga soda e bukës dhe papina
  • Përmban 25% Xylitol, në nivelet më të larta
  • Me shije të freskët
  • Formulë vegane/vegjetariane
  • Për fëmijë dhe të rritur.

perdorimi

Nga 2 vjec e sipër: Aplikoni pastën në furcën tuaj dhe lani dhëmbët 2 herë në ditë ose sic indikohet nga dentisti juaj.

perberes

Xylitol (25%), bikarbonat natriumi (9%), Papain

paketimi

181 g