Xyliwhite Bubblegum Splash Toothpaste Gel for Kid

L650

Ka stok

In Stock

SKU: 10146

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Paste dhembesh per femije ne forme xheli me shije camcakezi.

  • Pa fluoride dhe SLS
  • E embëlsuar me produkt natyral- xylitol (25%)
  • E testuar dhe e aprovuar nga fëmijët

 

PERDORIMI

Aplikoni pastën në furcën tuaj dhe lani dhëmbët 2 herë në ditë ose sic indikohet nga dentisti juaj.

PAKETIMI

85g