Aloe Fresh Collutorio

L800

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0815

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Larës goje i formuluar nga një kombinim unik i ekstrakteve natyrale me efekt antibakterial.
Ky larës redukton gurzat, aromën e keqe të gojës, mbron mishrat e dhëmbëve dhe parandalon kariesin. Me shije mente.

Ekstrakti i farave të qitros, propolisi dhe xylitoli evitojnë shumëfishimin bakterial dhe favorizojnë një aromë të freskët goje. Aloe Vera ka veprim qetësues, antiinflamator, antibakterial dhe antiseptik.

PERDORIMI

Mbushni një gjysëm mase dhe shpërlani gojën për 30 sekonda para ose pas larjes së dhëmbëve. Në fund nxirreni dhe shpërlani gojën me ujë.

PERMBAN

PERMBAN
Xylitol
Aloe Vera
Qitro
Sherebelë
Propolis
Escina

NUK PERMAN

Flor, paraben, sakarinë, SLS dhe SLES