Aloedermal Latte Tonico Struccante

L1,550

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2527

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Aloedermal qumësht tonik dhe strukues është produkti ideal për larjen e përditshmë të fytyrës, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave. Ky produkt pastron në mënyrë efikase të gjitha papastërtitë e lëkurës dhe makeup-in.

Aloedermal Latte Tonico Struccante i jep lëkurës një ndjesi të këndshme freskie dhe e lë atë të pastër, të tonifikuar, me shkëlqim dhe të hidratuar. Produkti është më origjinë natyrale, hipoalergjik, i testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave.

Klinikisht i testuar, Hipoalergjik

perdorimi

Aplikoni produktin në fytyrë dhe masazhojeni butësisht, pastaj pastrojeni me një pambuk kozmetik.

paketimi

200 ml

permban

Aloe VeraLuledielliVaj bajame
Vitaminë EAcid GliciretinikSterole vegjetale

nuk permban

Parabene, ngjyrues artificial, konsevantë, SLS, SLES