Classic II S.E. Teaching Stethoscope

L25,970

Ka stok

In Stock

SKU: 1930

Pershkrimi i produktit

Littmann- Stetoskop i dyfishte per profesor dhe student.

specifikime

– Me dy ngjyra per te diferencuar pjesen e studentit dhe te profesorit

– Tub i gjate 102 cm per te levizur lehtesisht rrotull pacientit