200 Elastic Wrist Band (Kycore elastike)

L900

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1554

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Kycore elastike universale ORIONE. Siguron mbeshtetje te perkohshme te kycit dhe parandalon levizjet e teperta. Pjesa e brendshme eshte material i bute pambuku. Fiksimi i thjeshte me ngjitje. –E disponueshme ne ngjyre bezhe “One size”.

indikimet

  • Ne rikuperim pas traumave
  • Te sportistet
  • Ne kufizimin e levizjes se kycit dhe dores
  • Ne rastin e ndrydhjeve, shembjeve dhe lendimeve te vogla.