120104 Wrist Support With Thumb Right Neoprene -Kycore

L2,380

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1185

Pershkrimi i produktit

Kycore neopren me pore ajerimi me gishte te djathte. Mbron dhe suporton kycin, pellemben e dores dhe gishtin. Ngjyra e zeze.