120103 Wrist Support With Thumb Left Neoprene- Kycore

L2,380

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1184

Pershkrimi i produktit

Kycore neopren me pore ajerimi me gishte te majte. Mbron dhe suporton kycin, pellemben e dores dhe gishtin. Ngjyra e zeze.