120113 Wrist Splint With Thumb Right Neopren -Kycore

L4,550

Ka stok

In Stock

SKU: 1188

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suport kyci dhe gishti, material neopren me pore ajerimi. Suporton dhe mobilizon artikulacionet e kycit. E pajisur me nje pllake metalike qe stabilizon dhe mbeshtet gishtin dhe nje rrip Velcro rreth dores.

Pllaka metalike mund te hiqet sipas progresit te terapise.