120116 Wrist Brace Left Neoprene John’s- Suport kyci

L4,290

Ka stok

In Stock

SKU: 1191

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suport kyci me gishtat jashte, material neopren me pore ajerimi. Suporton dhe mobilizon artikulacionet e kycit. E pajisur me nje pllake metalike qe stabilizon dhe mbeshtet kycin dhe pulpen dhe nje rrip Velcro rreth dores.

Pllaka metalike mund te hiqet sipas progresit te terapise.