Horny Goat Weed Extract 750 mg Tablets

L3,250

Ka stok

In Stock

SKU: 10924

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Formule bimore per femra dhe meshkuj e cila rrit vitalitetin.

  • Plus 150 mg rrënjë maca

Horny Goat Weed Extract është një bimë e cila është përdorur që në lashtësi nga mjekësia alternative kineze. Ky suplement ka në përbërje Epimedium dhe maca, bimë të njohura për vetitë e tyre tonike në organizëm dhe për rritjen e vitalitetit.

perdorimi

1 tabletë cdo ditë, gjatë një vakti.

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Ekstrakt nga gjethe Epimedium (Horny Goat weed) (min. 3% Icariin) 750 mg *
Maca (Lepidium meyenii) (Rrënjë) 150 mg *

perberes te tjere

Celulozë, natrium kroskarmelozë, Acid Stearik (origjinë bimore), Silic, Stearat Magnezi (origjinë bimore).

paketimi

90 tableta