Kidney Cleanse Veg Capsules

L2,940

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10126

Pershkrimi i produktit

  • Mirëmban traktin urinar
  • Ruan funksionin e veshkave

Trakti urinar i shëndetshëm është thelbësor për ruajtjen e balancës të fluideve trupore dhe për pastrimin e trupit të mbetjeve metabolike. NOW® Kidney Cleanse është një përzierje bimësh si Uva Ursi, farat e majdanozit, kopërit, bishti i kalit, kanë një histori të gjatë përdorimi në mirëmbajtjen e shëndetit të traktit urinar.

 

perdorimi

2 kapsula çdo ditë me shumë ujë. Përdorimi i përditshëm për më shumë se një muaj nuk rekomandohet. Vetëm për të rritur.

paketimi

90 kapsula

permban

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia për dozim:
Ekstrakt nga gjethja e Uva Ursi (Arctostaphylos uva-ursi  300 mg
ara majdanozi (Petroselinum crispum) 150 mg
Ekstrakt nga gjethja e rozmarines (Rosmarinus officinalis) 150 mg
Fara finoku (Foeniculum vulgare) 100 mg
Ekstrakt nga rrenja e hithrave (Urtica dioica) 50 mg
Ekstrakt nga vaji I ullirit Olea europaea) 50 mg
Bimë bisht kali (Equisetum arvense) 50 mg

perberes te tjere

Celulozë, miell orizi, stearat magnezi (me origjinë bimore) dhe silic.