Graviola 1000 mg, Double Strength

L3,920

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11253

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes nga ekstrakti i gjetheve te pemes Graviola qe miremban funksionet qelizore dhe lufton radikalet e lira.

Pema e Graviolës (Annona muricata) gjendet në vende tropikale të botës. Gjethet e kësaj peme janë përdorur tradicionalisht nga herbalistët dhe studimet e fundit tregojnë që përbërësit aktiv të kësaj bime (acetogeninat) mund të ndihmojnë në rritjen dhe për një funksion të shëndetshëm qelizor. Përbërësit e tjerë aktiv tek gjethet kanë veti të pastrojnë trupin nga radikalet e lira.

perdorimi

1 tabletë në ditë.

paketimi

90 tableta

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Graviola (Gjethe Annona muricata) 1 g (1,000 mg) *

perberes te tjere

Hidroksipropil celuloze, kroskarmelozë natriumi, acid stearik (origjinë bimore), mbështjellje vegjetariane, dioksid silikoni.