Spirulina 500 mg Tablets, Organic

L1,250

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10787

Pershkrimi i produktit

  • 100% e pastër dhe e pasur me nutrient

Spirulina është një mikroalgë blu-jeshile që përmban proteina dhe nutrientë të tjerë si vitamina, minerale dhe GLA.

perdorimi

Deri në 6 tableta në ditë.

paketimi

100 tableta

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Kalori 10
Totali Karbohidrateve < 1 g < 1%*
Proteina 2 g 4%*
Spirulina Organike (Arthrospira platensis) 3 g *

perberes te tjere

Nuk ka.