12321 Knee Support Elastic (Gjunjez elastike)

L1,400

Ka stok

In Stock

SKU: 1212

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Gjunjeza elastike me nje tension special mbi patele. Komode per tu mbajtur gjate dites dhe nates. Ndihmon ne lehtesimin e dhimbjeve.