BEVANDA AL GUSTO DI STRACCIATELLA 112 G

L2,850

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11772

Pershkrimi i produktit

Pije e ëmbël me shijen e stracateles, që mund të konsumohet në cdo moment të ditës gjatë programit Tisanoreica.

Kur mund ta konsumoni:

– Mund ta konsumoni në cdo moment të ditës gjatë programit Tisanoreica®.

 Sa duhet të konsumoni:

1 bustinë në ditë.

Tresni përmbajtjen e bustinës në 150 ml- 200 ml ujë dhe përziejeni derisa të tretet plotësisht. Për një tretje më të mirë rekomandohet të përdorni gotën e posacme.

 Karakteristikat/ Informacione shtesë:

– Pa gluten.

– Përmban Tisanoreica® activator

Mund të përmbajë krustace, vezë, peshk, soje, arra, selino.

Perberesit

Vlera mesatare per 100 g
Energji      KJ 1488 Kcal 353
Yndyrna   2.3 g
Yndyrna të saturuara (të ngopura)   1.4 g
Karbohidrate  11 g
Karbohidrate nga sheqeri     8.1 g
Fibra  7.7 g
Proteina     68 g
Kripë      0,56 g

paketimi

4 bustina (28 g secila) – 112 g