238004 Eggsersizer Firm Plum (Top silikoni)

L2,200

Ka stok

In Stock

SKU: 1850

Pershkrimi i produktit

Top silikoni ne formen e vezes me ngjyre bojevishnje, i forte. Ndihmon ne forcimin e muskujve te gishterinjve dhe kycit. E pershtatshme per ushtrime post operatore ose ne lendime.