G800 Rehabilitation Ball (Top rehabilitimi)

L1,360

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2097

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Top rehabilitimi i kuq, me material xhel polimeri, me dendesi mesatare.

 

specifikime

Mund te perdoret ne cdo faze te:

  • Rehabilitimit te dores dhe gishtave.
  • Forcim te muskujve te dores, gishtave dhe parakrahut.
  • Trajnimin e forces te sportistet.
  • Reduktimin e stresit.