G801 Rehabilitation Ball (Top rehabilitimi)

L1,360

Ka stok

In Stock

SKU: 2095

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Top rehabilitimi i bute, me material xhel polimeri. Ngjyra e verdhe.

 

 

specifikime

Mund te perdoret ne cdo faze te:

  • Rehabilitimit te dores dhe gishtave.
  • Forcim te muskujve te dores, gishtave dhe parakrahut.
  • Trajnimin e forces te sportistet.
  • Reduktimin e stresit.