242 Thumb Immobilizer (Suport per gishtin)

L2,920

Ka stok

In Stock

SKU: 10455

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suport gishti, i lehte per tu veshur dhe shume i rehatshem.

E disponueshme ne tre masa.

Ngjyra e zeze.

indikimet

  • Artrosa e gishtit
  • Tendonitis dhe ndrydhje te gishtit te madh
  • Imobilizim i gishtit te madh