241 Thumb Immobilizer (left-right) (Suport per gishtin)

L3,750

Ka stok

In Stock

SKU: 10353

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suport per gishtin e madh te dores i lehte per tu veshur. Vjen me nje doreze te brendshme praktike, te kendshme dhe te bute. Struktura e saj me vrima lejon nje ajrosje te mire.

Fiksohet me nje rrip shume te bute dhe te kendshem me ngjitje Velcro.

indikime

  • Artrosa e gishtit
  • Tendonitis dhe ndrydhje te gishtit te madh
  • Imobilizim i gishtit te madh

E disponueshme ne tre masa: S M L

E majte dhe e djathte.

Ngjyra bezhe.