17501 Silicone Ball Medium/Red (Top silikoni)

L1,060

Ka stok

In Stock

SKU: 1847

Pershkrimi i produktit

Top silikoni ne formen e vezes me ngjyre te kuqe, me fortesi mesatare. Ndihmon ne forcimin e muskujve te gishterinjve dhe kycit. E pershtatshme per ushtrime post operatore ose ne lendime.