LUBRIFIKANT CONTROL NATURE (Pleasure Gel)

L700

S’ka stok

Out of stock

SKU: 9942

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Lubrifikant CONTROL natyral. Lehteson depertimin gjate marrdhenjeve intime, hidraton dhe respekton fiziologjine e lekures, nuk le njolla dhe mund te perdoret se bashku me prezervativin.

Perberja: Me baze uji, pa sheqer, pa paraben.

Ngjyra: Transparente

paketimi

50 ml.