KONTRACEPTIV CONTROL DELAY x 12

L600

S’ka stok

Out of stock

SKU: 9924

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Delay eshte nje prezervativ i lubrifikuar i cili permban 4.5 % benzokaine e cila rrit performancen seksuale.

Specifikime:

  • Gome natyrale
  • trashesia 0.07 mm
  • gjatesia 190 mm
  • gjeresia 54 mm

Prezervativet mbrojne nga semundjet seksualisht te transmetueshme dhe nga shtatzenite e padeshiruara.

paketimi

12 copë