10300 Slim Shirt Long Sleeve John’s

L4,300

Ka stok

In Stock

SKU: 1159

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Bluze dobesimi, e cila ju dhuron nje efekt sauna. Vepron si nje lekure e dyte. Ju ndihmon te dobesoheni shpejt dhe djeg yndyrnat ne menyre efektive. Mjafton ta mbani veshur 1 ore ne dite dhe ju do te humbisni 1 kg.