10200 Slim Trouser John’s (Pantallona dobesimi)

L4,300

Ka stok

In Stock

SKU: 1158

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Pantallona te gjata dobesimi, te cilat dhurojne nje efekt sauna. Veprojne si nje lekure e dyte. Ju ndihmojne te dobesoheni shpejt dhe djeg yndyrnat ne menyre efektive. Mjafton ti mbani veshur 1 ore ne dite dhe ju do te humbisni 1 kg.