Tapa Veshi Calmor- 12 pc

L1,210

Ka stok

In Stock

SKU: 2637

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Tapa per veshet me dyll natyral dhe pambuk. Ju mbron nga zhurmat e jashtme duke ju dhuruar nje gjume te qete. I thjesht per tu vendosur dhe shume komod.

 

paketimi

12 cope