Tapa veshi silikoni- 2 pc

L560

Ka stok

In Stock

SKU: 0245

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Tapa silikoni per veshet. Mbrojne veshet nga uji ne det, pishina, kur beni dush, si dhe nga zhurmat. Shume te thjeshta per tu vendosur dhe mund te riperdoren disa here.

PAKETIMI

2 cope.