Melatonin 3 mg Veg Capsules

L950

Ka stok

In Stock

SKU: 10132

Find in Store

Pershkrimi i produktit

  • Rregullon ciklin e gjumit
  • Mbron qelizat nga radikalet e lira

Melatonina është një hormon dhe antioksidant i fuqishëm, që prodhohet natyrshëm në gjëndrën pineale.

Është i përfshirë në shumë funksione biologjike të trupit, trurit dhe gjëndrave, duke përfshirë rregullimin e cikleve normale të gjum-zgjim, suportimin e sistemit imunitar dhe ruajtja e një muri të shëndetshëm gastrointestinal.

perdorimi

Merrni 1 kapsulë para gjumit.

paketimi

60 kapsula

permban

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Vitamin B6 (Piridoksinë HCl) 3 mg 176%
Melatoninë 3 mg *

perberes te tjere

Miell orizi dhe hipromelozë.